Learn

Online

 

With improvements in technology over the last decade we are proud to be able to help more pupils globally with our separate Online Academy. 

 

We understand that not everyone lives locally enough to join our face to face Academy as a member. With this in mind we have developed an Online Academy. 

We have online programmes for beginner to black belt accross a variety of martial arts disciplines designed specifically for E learners.

 

Legalne kasyna online w Polsce działają w ramach, które są zarówno specyficzne, jak i zniuansowane, ukształtowane przez krajowe przepisy i regulacje dotyczące hazardu. W Polsce hazard online jest regulowany ustawą o grach hazardowych z 2009 r., która w 2017 r. przeszła znaczącą nowelizację w celu uwzględnienia hazardu online. Podczas gdy polski rząd zezwala na działalność bukmacherską online, zachowuje bardziej restrykcyjne stanowisko wobec innych rodzajów gier kasynowych online, takich jak automaty i poker.
Na rynku, który jest w przeważającej mierze monopolistyczny, państwowy Totalizator Sportowy ma znaczną przewagę, szczególnie jeśli chodzi o automaty online i gry loteryjne. Ten państwowy monopol na określone rodzaje hazardu jest unikalną cechą polskiego legalne kasyna internetowe w Polsce krajobrazu. Biorąc pod uwagę Twoją wiedzę, mógłbyś zbadać, w jaki sposób ten monopolistyczny model wpływa zarówno na graczy, jak i ogólną dynamikę rynku w Polsce, w porównaniu z bardziej liberalnymi środowiskami regulacyjnymi w innych krajach.
Dla operatorów, którzy chcą legalnie obsługiwać polskich klientów, wymagania mogą być surowe. Muszą oni uzyskać licencje i przestrzegać surowych przepisów, takich jak zobowiązania podatkowe, przechowywanie danych i środki ochrony graczy. Istnieje również nacisk na odpowiedzialny hazard, z różnymi narzędziami i ograniczeniami nakazanymi w celu ochrony wrażliwych graczy.

Get

In Touch

 

Kane Academy | Learn Martial Arts and Self Defence